Δημοσιεύθηκε 1 month ago

Maintenance Manager (Ηράκλειο Κρήτης)

ΤοποθεσίαΗράκλειο, Ηρακλείου, Greece

Επίπεδο θέσηςManager

Ημερομηνία δημοσίευσης2024-02-28

ΚλάδοςEngineering and Technical

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης βιομηχανικής μονάδας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
•    Εποπτεία των εργασιών προληπτικής συντήρησης του εξοπλισμού του εργοστασίου με βάση το ετήσιο πρόγραμμα
•    Εκτέλεση των καθημερινών ενεργειών συντήρησης για τη διασφάλιση της ομαλής και ασφαλούς λειτουργίας του εξοπλισμού
•    Υποστήριξη της συντήρησης, βελτίωσης του εξοπλισμού παραγωγής και της προσαρμογής του στις τεχνολογικές εξελίξεις
•    Διαχείριση της ομάδας συντήρησης
•    Επίβλεψη έργων, νέων επεκτάσεων και ανακαινίσεων
•    Έλεγχος των εξόδων και της τήρησης του προϋπολογισμού συντήρησης
Απαραίτητα Προσόντα

•    Πτυχίο Μηχανικού ΑΕΙ/ΑΤΕΙ
•    Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
•    Πολύ καλή γνώση ανάπτυξης, λειτουργίας και συντήρησης
•    Καλή γνώση λειτουργίας και συντήρησης υλικών και συστημάτων ασφαλείας
•    Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
•    Συνεργασία και ομαδικότητα
•    Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
Παροχές Εταιρείας
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
•    Διαμονή εφόσον χρειάζεται

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πρόσφατες αναζητήσεις

  • Νέος Κόσμος, Αττικής, Greece
  • Staff
  • Αθήνα, Αττικής, Greece
  • Staff