Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Υπεύθυνος Διαγωνισμών Δημοσίου

ΤοποθεσίαΑθήνα, Αττικής, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

ΚλάδοςProcurement and Supply Chain

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας ιατρικού εξοπλισμού, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

•    Έγκαιρη σύνταξη και διαχείριση προσφορών βάσει της ζήτησης των διαγωνιστικών διαδικασιών,
•    Οργάνωση και διαχείριση των απαραίτητων δικαιολογητικών,
•    Διαχείριση των βασικών δεδομένων τιμών και της διαδικασίας υποβολής προσφορών,
•    Σύνταξη διαφόρων τύπων εγγράφων όπως γνωστοποιήσεις, επεκτάσεις συμβάσεων, αλλαγές προϊόντων, αυξήσεις τιμών,
•    Προετοιμασία εγγράφων προσφορών για δημόσιους ή/και ιδιωτικούς πελάτες,
•    Παρακολούθηση και έλεγχος των ηλεκτρονικών συστημάτων αναζήτησης προκηρύξεων,
•    Παρακολούθηση της εκτέλεσης ενεργειών μέσω ΕΣΗΔΗΣ,
•    Διασφάλιση της συμμόρφωσης με όλες τις εταιρικές πολιτικές και τους τοπικούς κανονισμούς, υποστηρίζοντας την διοίκηση, τον εσωτερικό έλεγχο και την επίλυση διαφωνιών
Απαραίτητα Προσόντα

•    Πτυχίο στο κλάδο του Business, Νομικών ή σχετικών επιστημών,
•    Προϋπηρεσία άνω των 6 ετών σε αντίστοιχη θέση,
•    Πολύ καλή γνώση της πλατφόρμας διαχείρισης του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ),
•    Άριστη γνώση Αγγλικών,
•    Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office, ιδιαίτερα EXCEL,
•    Γνώση SAP θα εκτιμηθεί ως προσόν,
•    Οργανωτικότητα και άριστη ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων,
•    Συνέπεια και επαγγελματισμός,
•    Ομαδικό πνεύμα εργασίας
Παροχές Εταιρείας

•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών,
•    Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασία,
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πρόσφατες αναζητήσεις