Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Ιατρικός Επισκέπτης

ΤοποθεσίαΑθήνα, Αττικής, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

ΚλάδοςHealthcare and Pharmaceutical

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας στον φαρμακευτικό κλάδο, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

•    Επίσκεψη & Ενημέρωση σε Παιδιάτρους και ιδιαίτερα σε προϊόντα βρεφικής διατροφής,
•    Ιατρική ενημέρωση, προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας,
•    Δημιουργία στενών επαγγελματικών σχέσεων, διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολογίου,
•    Συγκέντρωση, σύνθεση και ανάλυση πληροφοριών για την περιοχή ευθύνης,
•    Πρόταση και εφαρμογή ολοκληρωμένου πλάνου επισκέψεων για την περιοχή ευθύνης,
•    Συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των αναγκών που προκύπτουν.
Απαραίτητα Προσόντα

•    Πτυχίο ΑΕΙ/TEI,
•    Προϋπηρεσία άνω των τριών ετών σε ανάλογη θέση,
•    Προϋπηρεσία στην ιατρική ενημέρωση Παιδιάτρων και ιδιαίτερα σε προϊόντα βρεφικής διατροφής,
•    Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office,
•    Καλή γνώση αγγλικών,
•    Ανεπτυγμένες διαπραγματευτικές, οργανωτικές, επικοινωνιακές και αναλυτικές ικανότητες,
•    Συνέπεια και επαγγελματισμός,
•    Υπευθυνότητα και καλή διαχείριση χρόνου,
•    Ευελιξία ταξιδιών
Παροχές Εταιρείας

•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών,
•    Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας,
•    Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πρόσφατες αναζητήσεις