Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Πολιτικός Μηχανικός Μελετών

ΤοποθεσίαΑθήνα, Αττικής, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

ΚλάδοςEngineering and Technical

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο των κατασκευών, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης
  • Μελέτη και σχεδίαση ολοκληρωμένων λύσεων τόσο στην φάση προσφοράς όσο και στην τελική εφαρμογή του έργου
  • Εκπόνηση στατικών μελετών αναφορικά με τα έργα της εταιρείας.
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα για την ομαλή εξέλιξη του επιχειρηματικού πλάνου της εταιρείας.
  • Συμμετοχή στο μελετητικό σκέλος των διαγωνισμών και εκπόνηση του αντίστοιχου πλάνου.

Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο ΑΕΙ Πολιτικού Μηχανικού (αποκλειστικά)
  • Αντίστοιχη εμπειρία σε μελέτες (στατικά) και εργοτάξιο
  • Άριστη γνώση Autocad 2010 και Microsoft Office.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Μεθοδικό χαρακτήρα και διάθεση συνεργασίας.

Παροχές Εταιρείας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης