Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Software Developer

ΤοποθεσίαAthens, Αττικής, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

Ημερομηνία δημοσίευσης2022-10-21

ΚλάδοςIT and Telecommunications

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης.
H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας στον κλάδο του λιανικού εμπορίου, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης
•    Συμμετοχή στην ανάλυση απαιτήσεων
•    Συνεργασία με την εσωτερική ομάδα του τμήματος για τον σχεδιασμό της αρχιτεκτονικής του λογισμικού
•    Δημιουργεί επεκτάσιμο κώδικα λογισμικού
•    Αναθεωρεί - βελτιώνει ήδη υφιστάμενα λογισμικά
•    Ενεργεί ως σύνδεσμος μεταξύ της Διεύθυνσης Πληροφορικής και των υπολοίπων τμημάτων για την καταγραφή των απαιτήσεων και την ανάλυση της υλοποίησης.
•    Συντονισμός και συνεργασία για την υλοποίηση Project με εξωτερικούς συμβούλους
Απαραίτητα Προσόντα
•    Καλή γνώση ανάπτυξης εφαρμογών με τη χρήση Microsoft .NET Framework C#,
•    Πολύ καλή γνώση σχεσιακών βάσεων δεδομένων σε Microsoft SQL Server
•    Εργασιακή εμπειρία με οποιοδήποτε Framework PHP
•    Εμπειρία ή εξοικείωση στο Jquery (JavaScript) και στο Bootstrap
•    3 χρόνια εμπειρία ανάπτυξης σε έργα
•    Ικανότητα επίδειξης δεξιοτήτων στην ανάλυση, το σχεδιασμό, την εφαρμογή και τη διαδικασία ανάπτυξης
•    Καλή γνώση αγγλικών
Παροχές Εταιρείας
•    Σταθερό περιβάλλον εργασίας
•    Δυνατότητα εξέλιξης

Πρόσφατες αναζητήσεις