Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Πωλητής HORECA

ΤοποθεσίαAthens, STEREA ELLADA, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

ΚλάδοςSales and Retail

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, ανερχόμενης εταιρείας στο χώρο του καφέ, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:
Περιγραφή θέσης:
•    Επίτευξη του στόχου πωλήσεων στον τομέα ευθύνης του/ της
•    Φροντίδα για την ιδανική υλοποίηση των συμφωνιών και ενεργειών στην περιοχή ευθύνης του/ της
•    Παρακολούθηση των οικονομικών στοιχείων και των πωλήσεων της περιοχής ευθύνης του/ της
•    Διαπραγμάτευση και επίτευξη συμφωνιών με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
•    Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
•    Έγκαιρη και αποτελεσματική κάλυψη των καταστημάτων της περιοχής του/ της
Απαραίτητα προσόντα:
•    Τουλάχιστον 3ετής εργασιακή εμπειρία στον χώρο του καφέ
•    Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ (επιθυμητό)
•    Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
•    Άριστη γνώση MS Office
•    Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
•    Οργανωτικότητα και ομαδικό πνεύμα
Χαρακτηριστικά θέσης εργασίας:
•    Μηνιαίος μεικτός μισθός: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Άλλες παροχές: bonus επι των πωλήσεων, ΙΧ, κινητό