Δημοσιεύθηκε 10 months ago

Πολιτικός Μηχανικός

ΤοποθεσίαΚαλλιθέα, Αττικής, Greece

Επίπεδο θέσηςSpecialist

ΚλάδοςBuilding and Construction

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής επενδυτικής και κατασκευαστικής εταιρίας, αναζητά (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:
Περιγραφή Θέσης
•Κοστολόγηση έργων  σε όλες τις φάσεις κατασκευής
•Αξιολόγηση μελετών
•Συλλογή προσφορών υλικών και αξιολόγηση
•Χρονοδιάγραμμα εργασιών και υλοποίησή του
•Επιμετρήσεις και προμετρήσεις
Απαραίτητα Προσόντα
•Αναγνωρισμένο πτυχίο μηχανικού / αρχιτέκτονα
•3 ετής εμπειρία
•Άριστη γνώση Autocad/ σχεδιαστικών προγραμμάτων
•Άριστη γνώση Αγγλικών
•Άριστη γνώση MS Office
Παροχές Εταιρείας
•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•Bonus
•Προοπτικές εξέλιξης
•Σταθερό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Πρόσφατες αναζητήσεις

  • Αθήνα, Αττικής, Greece
  • Specialist
  • ΑΘΗΝΑ, Αττικής, Greece
  • Staff