Δημοσιεύθηκε 1 year ago

Διευθυντής Παραγωγής

ΤοποθεσίαAttiki, Greece, Greece

Επίπεδο θέσηςDirector

ΚλάδοςManufacturing and Production

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής ελληνικής εταιρείας στον χώρο των ιατρικών και φαρμακευτικών ειδών, αναζητά (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
•    Σχεδιασμός και επίβλεψη των καθημερινών παραγωγικών διαδικασιών της μονάδας
•    Συμμετοχή στις επιθεωρήσεις ποιότητας, ευθύνη των συστημάτων ποιότητας και ασφάλειας
•    Σχεδιασμός του budget, προγραμματισμός του αναλυτικού πλάνου παραγωγής
•    Έλεγχος απόδοσης και παραγωγικότητας του εξοπλισμού με στόχο την τήρηση των τεχνικών προδιαγραφών και τη διασφάλιση ποιότητας του τελικού προϊόντος
•    Προετοιμασία διαδικασιών για την πιστοποίηση των εγκαταστάσεων κατά τα διεθνή πρότυπα
•    Ευθύνη αξιολόγησης της απόδοσης του  προσωπικού
Απαραίτητα Προσόντα
•    Πτυχίο Μηχανολόγου ή Χημικού Μηχανικού, μεταπτυχιακό επιθυμητό
•    Εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο σε οργανωμένο βιομηχανικό περιβάλλον
•    Βασικές αρχές ασφάλειας και υγείας στην εργασία και κοστολόγησης
•    Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
•    Ευελιξία, προσαρμοστικότητα, αποφασιστικότητα
•    Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
•    Project Management skills
Παροχές Εταιρείας
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Bonus
•    Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
•    Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.